Płać z kartą KUPUJTERAZ

Nowy poziom finansów:

  • Odroczona płatność do 45 dni lub 12 rat
  • Płać w sklepach internetowych i stacjonarnych
  • Otrzymaj limit nawet 5 000 zł
Zaczynamy
card image

Masz wątpliwości?

Zobacz jakie to proste

Załóż konto i otrzymaj limit

Załóż konto i otrzymaj limit

Złóż bezpłatny wniosek o kartę z limitem. Za konto nie pobieramy żadnych opłat, a Ty możesz na bieżąco sprawdzać dostępne środki w ramach przyznanego limitu.

Idź na zakupy z naszą kartą

Idź na zakupy z naszą kartą

Wybierz swój ulubiony sklep (online albo stacjonarny) i zapłać za wybrane produkty naszą kartą. Kartę możesz zintegrować z płatnościami w swoim telefonie (GooglePay lub ApplePay). Koszty każdej transkacji są po naszej stronie!

Skorzystaj z wolności wyboru

Skorzystaj z wolności wyboru

Z kartą KUPUJTERAZ to ty decydujesz czy płacisz teraz, czy 15 dnia każego nowego miesiąca, a gdy nie chcesz płacić za całość w jednej płatności rozłożymy ją na 12 rat.

A ile to kosztuje?

A ile to kosztuje?

Karta jest za darmo. Operacje na karcie też są za darmo. Panel Klienta, utrzymanie Twojej karty, wszystkie powiadomienia, infolinie itp... też są za darmo. Jedyny koszty jakie ponosisz to Prowizja Transakcyjna, która wynosi 5% wartości każdej transakcji, z jednym wyjątkiem...

Tabela opłat jest prosta:

Tytuł Opłata
Wydanie karty 0 PLN
Utrzymanie karty 0 PLN
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 PLN
Płatności ApplePay,GooglePay 0 PLN
Zakupy przez kupujwratach.pl 0 PLN
Pozostałe zakupy 5% od wartości transakcji
Zaczynamy
Popularne pytania

Czy korzystanie z kart KUPUJ TERAZ nic nie kosztuje?

Karta jest za darmo. Operacje na karcie teżsą za darmo. Panel Klienta, utrzymanie Twojej karty, wszystkie powiadomienia, infolinie itp... teżsą za darmo. Jedyne koszty jakie ponosi użytkownik karty to Prowizja Transakcyjna, która wynosi 5% wartościkażdej transakcji oraz koszt pożyczki ratalnej, która powstaje w momencie gdy nie spłacisz swojego odroczenia. Prowizja Transakcyjna nie jest naliczana dla zakupów robionych poprzez kupujwratach.pl. Przeczytaj o tym tu: "Co się stanie jeśli nie spłacę odroczonej płatności?"

Czy mogę podłączyć kartę KupujTeraz do płatności ApplePay lub GooglePay?

Oczywiście. Nasza karta może być zintegrowana z usługami płatności ApplePay i GooglePay.

Co się stanie jeśli nie spłacę odroczonej płatności?

Nic poważnego. Nie będziemy źli. Rozumiemy na czym polega budżet domowy i problemy z nim związane. U nas w firmie też pracują konsumenci tacy sami jak Ty. Też korzystamy z naszej karty :). Jeśli nie spłacisz odroczenia w terminie do 15 dnia następnego miesiąca, całość zobowiązania rozłożymy Ci na 12 rat. Pierwsza rata będzie płatna zgodnie z harmonogramem rat, który zostanie Ci udostępniony w Profilu Klienta, a także wysłany na maila.

Przykład: jest 1 czerwca, piękna słoneczna pogoda a Ty widzisz atrakcyjny towar w internecie, o którym marzyłaś / marzyłeś. Na dodatek jest właśnie na niego promocja :) - kosztuje 1000 PLN - ale jeśli go kupisz ze swoich środków nie starczy Ci na opłacenie rachunków. Nic nie szkodzi. Płacisz za pomocą karty KupujTeraz, na której masz swój limit pieniędzy do wykorzystania. Kwotę za zakupy z doliczoną Prowizją Transakcyjną możesz nam zwrócić do 15. lipca. Co daje Ci efektywnie 45 dni odroczenia płatności. Ale jeśli jej nie zwrócisz to 16 lipca zamienimy Ci 1000 PLN na 12 rat. Pierwsza rata będzie płatna właśnie 16 lipca. Twój harmonogram rat będzie wyglądał wtedy tak jak poniżej - a więc 16 lipca oddasz nam tylko 103,19 PLN.
Rata Kwota raty Termin Płatności
1 103,19 PLN 16.07.2020
2 103,19 PLN 16.08.2020
...
10 103,19 PLN 16.04.2021
11 103,19 PLN 16.05.2021
12 103,19 PLN 16.06.2021

Jak pewnie łatwo zauważyć - rozłożenie odroczenia na raty jest już usługą, za którą policzymy sobie niewielkie wynagrodzenie. Ty za to zyskujesz większe możliwości finansowe - bo nie musisz zwracać całej kwoty. Możesz o tym poczytać we wpisie: "Na czym i dlaczego zarabiacie?" oraz "Ile kosztuje rozłożenie odroczenia na raty".

Na czym polega limit kredytowy?

Na podstawie zawartej umowy przyznajemy Ci limit kredytowy w ustalonej indywidualnie wysokości, w ramach którego możesz dokonywać różnych transakcji online do wysokości kwoty limitu i odraczać termin płatności transakcji. Każda Twoja transakcja obniża wysokość pozostałego limitu, ale w przypadku zwrotu odroczenia lub raty - limit z powrotem wraca do swojego pierwotnego poziomu. Twój limit oraz historia transakcji jest zawsze widoczna po zalogowaniu się do Profilu Klienta.

Przykład: Przyznaliśmy Ci limit 5000 PLN, a Ty wydałaś/wydałeś 400 PLN z tego limitu, a zatem obecnie Twój limit na dalsze zakupy to 4600 PLN. Jeśli zwrócisz nam odroczone 400PLN to limit wzrośnie z powrotem do 5000 PLN. To naprawdę fantastyczny mechanizm! Twój limit oraz historia wydatków jest zawsze widoczna po zalogowaniu się do Panelu Klienta.

Co to jest karta "wirtualna"?

Karta "wirtualna" to taka sama karta płatnicza jak te, które masz w swoim portfelu. No prawie taka sama - bo nie możesz z nią iść do sklepu fizycznego na ulicy i zapłacić na pieczywo lub wyjąć gotówki z bankomatu. Ale ponieważ spora część naszego życia przenosi się do świata wirtualnego postanowiliśmy stworzyć kartę, którą możesz płacić w internecie. Tak samo zresztą jak zwykłą kartą fizyczną. Przeczytaj o tym tu: “Jak płacić w internecie?”

Zobacz więcej pytań i odpowiedzi
Zobacz

Napisz do nas

O nas

Kupujteraz.pl to produkt firmy AIQLABS

Data & Technology house, Solutions for fintech.

Przez ostatnie 5 lat obsłużyliśmy 0,5 miliona zadowolonych klientów. Zrobiliśmy to szybko i innowacyjnie.

Stworzyliśmy aplikacje i rozwiązania na rynku finansowym online (płatności w sklepach internetowych, pożyczki w sektorze pozabankowym) i na rynku offline (obsługa finansowa klientów w sklepowych punktach zakupów na raty, wsparcie doradztwa finansowego).

Jesteśmy dumni, że wspierają nas nasi partnerzy:

Odroczone płatności w internecie

Karta płatnicza KupujTeraz.pl